Twojastaramt2

Twojastaramt2


#1 2010-01-06 21:38:18

edwardinho

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 4
Punktów :   

ZABAWY W GRZE!!!!!!!!!!11

Żeby było jasne są 2 zabawy dla wszystkich graczy w grze:
1 - to "chowaniec" opisze teraz ta zabawe zeby wszyscy mogli wiedziec o co kaman xD Więc tak - wszyscy chętni którzy chcą się bawić w chowańca zbierają się w kółku przy strażniku wsi m1 JINNO. Jak sie nazbiera chętnych ja sie chowam a wy czekacie w kółku. Dopiero jak ja się schowam daje znak i każdy zaczyna mnie szukać. Chowam się tylko w m1 na obszarze całej mapy w JINNO. Kto pierwszy mnie znajdzie zbliża się do mnie i stoi. Ja potem daje znak ze zbiorka w m1 straznik wsi. Wtedy przydzielam nagrode wybraną przez gracza.
2 - to konkurs PvP! Zwołuje graczy chętnych do tego konkursu i zbiórk ajest w m1 strażnik wsi JINNO. Gdy będzie z 8 osób chętnych idziemy za mną i ja wyznaczam miejsce gdzie ma być "bijatyka" ;D. Wybieram kto bedzie z kim walczyl. Po kolei wlaczymy. Ten kto z kims przegra odpada i tak ąz wyłoni nam się zwycięzca. Wtedy zbieramy sie kolo straznika wsi i ja przydzielam nagrode dla kogos wybrana przeze mnie!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko w chowańcu gracz może wybrać sobie nagrode jaką bedzie chciał. Ta nagroda nie może być na pewno GM, 255lvl (max to 99), i staty.
Pozdrawiam, edwardinho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl