Twojastaramt2

Twojastaramt2

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-01-06 21:20:24

edwardinho

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 4
Punktów :   

Gdzie gramy, jakie mamy prawa itp

Gramy w JINNO!!!
GM PoPeR i GM edwardinho - tylko oni rozdaj± lvl itp. Więc prosze nie spamować dla innych GM.
Jeżeli dużo osób  mi pisze o prosbe np dania jakiegos lvl i skile to musze tej osobie to zrobic a dopiero nastepn± wiadomo¶ć zaczynam czytać więc prosze o cierpliwo¶c nawet jak by to trwalo z 30 minut!!! Poniewaz ja nie umiem szybciej dla srednio 15 ludzi zrobic wszystko w minute...
Jeżeli chcemy poprosić GM o lvl, skile na p i lvl konia to:
piszemy do niego tak : "siema, chce lvl 70, skile na p (np. archer) i bojowca i tylko wtedy daje komus to bo jeżeli ktos prosi mnie o itemek że np "prosze edwardinho daj mi zlodziej dusz na +9, militarka i GM" - takie odpowiedzi od razu ignoruje a jak osoba sie mi narzuca to daje jej 0lvl.
Macie prawo proszenia GM lvl 70, skile na p i bojowca
Jeżeli jaka¶ osoba powie mi że na jakim¶ evencie wygrała to pisze do mnie "siema edwardinho, wygralem/lam konkurs (np. PvP) ten konkurs urz±dzał (np. GM Nat3c) jak± moge dostac nagrode?" - wtedy takie odpowiedzie przyjmuje i daje jak±¶ nagrodę wybran± przez siebie
Jeżeli kogos przyłapie że podaje sie za mojego brata lub wygral jakis konkurs a wcale zadnego nie bylo lub ta osoba nie wygrała i powie dla innych GM żeby mu dali jaki¶ itemek lub bóg wie co to od razu dostaje 0lvl i wylatuje z hamachi bezpowrotnie
Jak by były jakies jeszcze pytania prosze zgłaszać w  tej zakładce.
Pozdrawiam, edwardinho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl